İş Bankası Altın Hesabı Mağdur Ediyor.

Canan C. |

Piyasadaki tüm bankalarda altın alış-satış arasındaki en büyük fiyat farkı İş Bankası'ndadır. Örneğin: An itibari ile İş Bankası altın alış: 99.82 iken satış: 94.31. Başka bir banka: 99.39 satış: 97.70 şeklindedir. Altın yükselince bizim altınımız da yükseliyor diye sevinemiyorsunuz bile. Benim gibi tüm işlemlerim aynı bankada olsun sevdası ile kafanızı taşlara vurmayınız, altın hesabı açtırırken alış satış fiyatlarını kontrol ederek açtırınız.

Etiketler :

Şube Yatırım İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Şubat
  09:55

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi