25 Nisan 2013

İş Bankası Altın Fiyat Değişikliği!

Uzun yıllardır müşterisi olduğum bankada yatırım yapmak için altın aldım. Ama maalesef oldukça pişman oldum. İş Bankası istediği gibi fiyatlar ile oynamakta ve yatırımcılarını mağdur etmektedir.
İş Bankası'ndan altın alırsanız bozduramıyorsunuz çünkü hem piyasa fiyatının çok çok altında hemde diğer bankaların altın fiyatlarının altında geri almakta. Bankacılık bu mudur? bu işin bir standartı yok mu ? Bankacılık sektörü denetime tabii tutulmuyor mu ? Her banka kafasına göre fiyat belirleme hakkına sahip mi ?

Yaşarcan 135 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön