25 Nisan 2013

İş Bankası Altın Alış Satış Fiyat Farkları!

Kendimi , İş bankası altın hesabı mağduru olarak değerlendiriyorum. Bu yazıyı yazmaktaki amacım benim yaptığım hatayı sizlerin tekrarlamaması. İş bankasından Altın alışı gerçekleştirdim. İş bankası altın alış ve satış fiyatlarını benim bilmediğim bir piyasadan baz alarak fiyatlandırıyor .

Serbest piyasa ile arasında dağlar kadar fark var . Ancak İş bankasının böyle bir fiyat politikası uygulamaya hakkı var mı Bence var ama küçük yatırımcıyı koruması ve kollaması da gerekir . Zaten altından bir darbe yemiş ken iş bankasının böyle bir politika uygulaması pek şık olmadı.

Erdi 107 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön