16 Eylül 2013

İş Bankası Alışveriş İptali Yapmıyor!

Kredi kartımdan bir telefoncudan 980 TL'lik 12 taksitle telefon aldım fakat daha sonra geri verdim o gün gün sonu raporu alındığından ertesi iş gününde İş Bankası Ankara Mithatpaşa şubesine pos cihazının sahibiyle gittik ve adam iptal için dilekçe verdi.

1 hafta oldu ama hala benim alışverişim iptal olmadı. Ben buna güvenerek adama telefonu iade ettim. Telefonla kimse ilgilenmiyor dilekçeyi takip edemiyoruz deyip geçiştiriyorlar. Ben bu bankaya güvenerek adama telefonu verdim olan benim 980 TL'ye oldu.

Mehmet 70 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 17 Eylül 2013

    Ne zaman bilgi vereceksiniz acaba 8 gündür parama el koydunuz üstüne birde taksidi gelmeye başladı.

  • İş Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön