İş Bankası Aidatsız Kart Diye Verip Aidat Kesilen Kart!

Koray G. |

20.04.2016'da Şikayetvar.com'da ki mesajıma istinaden bana mail ile dönüş yapmışlar ve tekrardan 2.kez kesilen ücretin verdikleri hizmetin bir bedeli olarak kabul etmemi yazmışlar. Şimdi İş Bankası'na soruyorum kartın ne müze kart özelliğinden ne de sinema bileti özelliğinden hiçbir şeyinden yararlanmadım hangi hizmettin karşılığı olarak görmemi istiyorsunuz?Sitenizde aidatsız kredi kartı diye insanlara tanıttığınız karttan hangi mantıkla aidat kesersiniz? Buradan bir kez daha kesilen aidatların iade edilmesi talebinde bulunuyorum. Aksi halde kamuoyunu yanlış yönlendirme ve yalan reklamdan dava açacağımı bildiririm.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Koray G.
  27 Nisan
  09:36

  Hiç Kimseye Tavsiye Etmeyeceğim Bir Kart ve Banka Kredi Kartını İptal Ettireceğim ve Bundan Sonra İş Bankasının Kapısının Önünden Dahi Geçmeyeceğim. Televizyon ve İnternet de Reklamlarını Gördüğümde Hemen Kapatacağım

 • 23 Nisan
  09:08

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi