İş Bankası Aidatı İade Etmiyor.

Selma B. |

İş Bankası'nın yıllardır müşterisiyim. Ayrıca bankacılık sektöründe benim için en iyilerindendi ki bu güne kadar. Kısa zaman önce yıllık kesilen yıllık kart aidat ücretinin geri ödenmesi için başvuruda bulundum. Bana dava açtı ,bu parayı geri ödemediği gibi benim ödemiş olduğum biriken yıllık aidat ücretlerini benden mahkeme yolu ile geri istiyor (avukat vs masrafları gibi ) ve ayrıca faiziyle ,İcraya verilmişim.

Tuhaf hem parayı ödemiyorsun hemde benim ödediğim aidat ücretini tekrar benden istiyorsun faiziyle, bu nasıl bir adalet. Çok mağdurum ve çok büyük hayal kırıklığına ,haksızlığa uğradım . Mağduriyetimin giderilmesini önemle rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selma B.
  18 Ağustos
  20:41

  Şikayetçi olduğum kurumdan dört gün geçmesine rağmen mağduriyetimi göz önüne alarak çözümlenmesine yardımcı olmak üzere arayan yetkili olmadı ...Aciliyetimin sebebi haksız yere icraya verilmiş olmam ve yarın son gün ..lütfen çok rica ediyorum ..Bu sorunu çözümleyin ..Yıllardır sizin bankanızı tercih ettiğime pişman etmeyin ...Saygılar

 • 14 Ağustos
  10:13

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi