08 Kasım 2014

İş Bankası Aidat Kesintisinin İadesini İstiyorum.

Türkiye İş Bankası Eskişehir Osmangazi üniversitesi şubesinde 44**298 numaralı hesabım ve bu hesaba bağlı 454***264 numaralı kredi kartım bulunmaktadır. Bankanın Hesap İşletim Ücreti adı altında hesabımdan otomatik olarak çekilen bedellerin iadesini talep ediyorum. Daha önce 2011 yılı içerisinde yapmış olduğum itirazla bedelin iadesini istemiş ve haklı bulunarak o günde kadar yapılan kesintilerin iadesini aldım. Daha sonra devam eden 2012 yılı için 89.78 TL, 2013 yılı için 100 TL ve 2014 yılı için 50 TL hesabımdan kesilmiş olup toplam 239.78 TL'nin hesabıma iadesini ve ilerleyen yıllar için tekrar alınmamasını istiyorum. Bu hususta adı geçen bankadan ve işlemlerinden şikayetçiyim.

Ufuk 320 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk 15 Eylül 2017

    Şikayetim üzerinden 3 yıl geçmiş. Önce bir kısmı geri ödenmiş olmasına rağmen ilerleyen zamanlarda hesap işletim ücreti adı altında birkaç kesinti gene yapılmış. Hesabımı kapattırmaya karar verdim.

  • İş Bankası Temsilcisi08 Kasım 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön