10 Nisan 2013

İş Bankası Aidat Alınmayacak Dedi Ama Alıyor!

İş Bankası işte üniversiteli kredi kartını almamız için üniversitelere gönderdikleri çalışanları diğer bankalara benzemediklerini kart aidatı almadıklarını falan söylüyorlardı ama artık devletin bankası da suçlu duruma düşüyor.

Şimdi diğer hiçbir banka öğrenci kredi kartlarından aidat almazken İş Bankası 20 tl kesiyor ilgili yere mail atmama rağmen dönüş yapmadılar müşteri memnuniyetleri hizmetlerini kullanmaya başlayana kadar ondan sonra yok oluyorlar ortadan. 3.5 yıl oldu kullanmaya başlayalı artık devamlı kullanırım derken şimdi bütün hesaplarımı kapatıp başka bankaya geçecek kadar soğudum!

Metin 22 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön