11 Eylül 2013

İş Bankası Aidat Aldı!

İş Bankası'nın yaklaşık 4-5 yıllık kullanıcısıyım. 1 otomatik ödeme talimatı ile kart aidatı ödemiyorum. Bizim İşbank yöneticileri kendi aralarında karar alarak, bunu 2'ye çıkarmışlar , tabi benim haberim olmadığı için bir baktım 50 TL kart aidatı. Üstelik bu banka ile yaptığım işlem cirosu 100 milyarları buluyor.

Yani hisse senedi alım satımı yaptığım ve komisyonlarla para kazandırıdığım banka, benim gibi müşterisine de 50 TL yansıtmış. Neyse dedim en iyisi bir dilekçe yazayım gönderirler , paramı geri dedim . Bulunduğum ildeki İşbank şubesine dilekçe verdim üzerinden 2-3 ay geçti , hala ses seda yok. 50 TL iade edilmezse , hem kredi kartı hem hesabı kapatacağım. Puantajıma bakınız. Aydın/söke şubesi.

Özhan 72 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön