İş Bankası Aidat Adı Altında Haksız Yere 49 TL Çekilmiş!

Kıvanç Y. |

Yaklaşık 6 yıldır kullandığım ve öğrenci olduğumu öğrenci belgem ile beyan ettiğim İş Bankası 4 Mart 2016 tarihinde üyelik aidatı adı altında 49 TL çekmiş! Bunun yasal olmaması bir yana, öğrenci olduğum için zaten kredi kartımdan aidat çekilmemesi gerekiyordu. Çekilen ücretin kredi kartıma yatırılmasını talep ediyorum. Yoksa yıllardır tek bir ay bile borcunu aksatmadan aktif olarak kullandığım yılda binlerce liralık giriş çıkış yaptığım kredi kartımı iptal edeceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  16:26

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi