İş Bankası Adına Arandık Ve Sigorta Yaptığımızı Borcumuz Olduğu Söyledi!

Bariş S. |

19.09.2013 tarihinde saat 14:21 - 08502700606 no'lu telefondan arayan şahıs İş Bankası'ndan eşim için aradığını söyledi. Kişisel bilgilerini sıralayarak geçen sene 24 ay taahhütlü kaza sigortası yaptırdığını ilk yılın ücretsiz olduğunu ama şu an bu yılın ücretli olduğunu 299 TL yatırması
gerektiğini yatırmazsa 700 TL taahhüdü bozduğundan dolayı ceza ödemesi gerektiğini söyledi.

Bende böyle bir şeyin bilgisi dahilinde olmadığını söyledim. Ses kaydının olduğunu söyledi. Dinletin o zaman dedim. Savcılıktan belge gelmeden dinletemeyeceklerini söyledi. Bende yasal yollardan hakkımı arayacağımı söyledim. Bunun üzerine telefonu kapattı. Beni arayan İş Bankası ise neden bilgim dışında sigorta yaptırılmış?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  14:29

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi