İş Bankası Adıma Habersiz Kredi Kartı Başvurusu Yapılmış!

Niyazi P. |

28.04.2016 tarihinde İş Bankası'ndan herhangi bir başvuru yapmadan, kredi kartı başvurunuz işleme alınmıştır diye bir mesaj alıyorum. Bunun için müşteri hizmetlerini aradım adıma nasıl kredi kartı isteyebilirler diye, Eylül ayında hesabı açtırdığım İş Bankası Burdur şubesi benim adıma, Nisan ayında kart başvurusu yapıyor.

Burdur şubeyi aradığımda bireyseldeki arkadaşlarımız yapmıştır arayın iptal ettiriverin diyor. Başvurumu kimin yaptığını bilmiyorum, öğrenemiyorum. Canları ne zaman isterse o zamanlarda herkes için böyle kredi kartı başvurusu yapıyorlar sanırım. Dikkatli olun!

Etiketler :

Kredi Kart Habersiz Kart Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  13:02

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi