İş Bankası Adıma Gelen Parayı Alamadım!

Murat G. |

Anadolu Hayat Emeklilik hesabımı iptal ettirdim. Anadolu Hayat Emeklilik kimlik numaram ile herhangi bir İş Bankası şubesinden parayı alabileceğimi bildiren bir mesaj gönderdi. Şubede 40 dakika sıra bekledim ama şubedeki arkadaş paramı ödeyemedi. Anadolu Hayat Emeklilik'i aradım paramın İş Bankası'nda olduğunu artık orayla görüşmem gerektiğini söylüyor İş Bankası Anadolu Hayat Emeklilik ile görüşmemi söylüyor her ikisini aradığımda 10 dakika en az müşteri temsilcisine bağlanmak için bekliyorum. Bu kadar düzensiz saçma bir çalışma şekli ilk defa görüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ocak
  13:20

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi