05 Nisan 2013

İş Bankası acıbadem şubesi

İş Bankası acıbadem şubesinden 2012 ağustosta 24 aylık bir kredi çektim kredimi Şubat ayında erken kapatmayla kapattım müşteri numaram 188469765 buna istinaden Anadolu Hayattan yapılan tüm poliçelerimin iptalini defalarca , istemem şubeyi aramam, talep yazımı şube operasyon birimine fakslamama ; rağmen Anadolu Hayatı aradığımda şubeniz kredi kapatma yazınızı göndermemiş, talebinizi iletmemiş dediler.

Rakam küçük olabilir ancak ben şubemin ilgisizliklerinden bıktım ne zaman arasam ilgisiz davranıyorlar . lütfen bana yetkili kişi dönüş yapabilir mi ben maaş müşterisi olduğum halde bu şekilde davranıyorlar .

Sibel 42 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön