16 Nisan 2013

İş Bankası Abone Olmadığım Hizmete Para Yatırılmış!

Bundan 5 yıl önce Ttnet internet hizmeti alıyordum o dönemde kredi kartımla otomatik ödeme talimatı vermiştim 2011 yılında Ttnet hizmetini hiç borç olmadan kapattırdım son ekstremde bir baktım ki Ttnet 83 TL para almış hemen bulunduğum ilin müdürlüğüne gittim araştırdılar fakat sistemlerde hiç bir şekilde para çekildiği gözükmüyor çünkü 2011 yılında kapatmışım hizmeti bir ilişkim bulunmuyor Ttnet ile.

Sonra bankaya gittim dilekçe yazıp faxladılar 1 ay oldu ne ses var ne soluk kredi kartımı iptal etmişler yenisini göndermişler ama 83tl para gitti iade hakkında bir arayan haber verende yok eğer en yakın zamanda 83 tl param iade edilmezse kartımı kapatıyorum.

Emre 131 Okunma

Cevaplar

  • Emre'nin Teşekkür Mesajı22 Eylül 2014

    sorunum biraz uzun bir süre sonra olsada çözüldü.Teşekkürler

  • İş Bankası Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön