29 Mart 2013

İş Bankası 90 TL Hesap İşletim Ücreti!

Hesap açılış tarihi 1995 yılı olan hesabımı yatırım hesabına bağlı olduğu için kullanıyorum. Son zamanlarda fazla kullanmadığım hesabımdaki 367 liranın yaklaşık 90 lirasının geriye dönük olarak hesap işletim ücreti altında 2012 yılının 1. ve 2.dönemi için mahsup edildiğini gördüm. Bunun sebebini bankaya sorduğumda yasal olduğu ve geri iade edilmeyeceği söylendi.

Önceleri aynı yıl içerisinde hesap kullanıldığında makul bir işletim ücreti alınırdı fakat geçmişe yönelik değil. Zaten yatırım hesabı işlemleri yaparken komisyon ücreti, saklama ücreti vb. adı altında para kesilmekte. Bu miktarın tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi halde Tüketici Hakem Heyeti dahil gerekli yerlere başvuracağım.

Ersel 18 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön