07 Ekim 2013

İş Bankası 84 TL Hesap İşletim Ücreti Kesmiş İadesini İstiyorum!

3 ay önce İş Bankası Isparta Üniversite şubesinden kredi kartı almak için başvurduğumda hesap işletim ücreti ve kredi kartı kullanım ücreti olacak mı diye sorduğumda bana daha önce maaş aldığımız için bu ücretlerin alınmayacağını söyleyince hesap açtırıp kredi kartı aldım.

Fakat geçen ay içerisinde 42 TL+42 TL = 84 TL olarak hesap işletim ücreti kesilmiş. 15 gün önce şikayet mailini İş Bankasından yapmış olmama rağmen herhangi bir cevap hala gelmedi. Lütfen bu problemim çözülsün ve alınan ücret takrar iade edilsin.

Aksi takdirde hem kredi kartımı ve hesabımı iptal edeceğim hem de İş Bankasına olan güvenim çok zedelenecek...

Yunus 48 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi07 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön