30 Ocak 2014

İş Bankası 80 TL Hesap Kesim Ücretini İade Etmiyor!

Banka Kartımdan iki dönemlik toplam 80 TL hesap kesim ücreti kesilmiş. İş Bankası İzmir- Menemen şubesi dilekçeli olarak öğrenci olduğumu ve kesilen ücretin geri ödenmesini istedim. Ancak 10 gün geçmesine rağmen hiçbir şekilde geri dönüş olmadı.

İş Bankasını telefonla defalarca kez aramama rağmen hatta 20 dakika kadar hatta kaldığım oldu fakat hat bir türlü müşteri hizmetlerine kalmadı. Nasıl kalitesiz bir bankacılık sistemi olduğunu İş Bankası çok güzel şekilde bize göstermiş oldu.

Batuhan 68 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön