12 Eylül 2013

İş Bankası 8 İş Günü Oldu Maxi Puanımı Yatırmadı!

İş Bankası kredi kartı kullanıyorum. Kliksa.com ile kampanya yaptılar 1000 TL üstü 100 maxi puan vereceklerdir. Kampanya bitiminden 5 iş günü sonra hesaba geçmesi gerekiyordu. Neredeyse 8 iş günü oldu hesaba geçmedi.

15 eylül puanları harcama son günü çağrı merkezini aradım kaydımı aldılar henüz dönen yok. Limit yükseltme isteğimi aynı gün yaptılar maxi puandan ses seda yok. Her halde üzerine yatmak istiyorlar. Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.
Saygılar.
İş Bankası müşteri numaram 606630.

Nuri 39 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön