İş Bankası 6 Ay Olmadan Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Harun Berk B. |

Üniversitesi öğrencisiyim, daha doğrusu eylül ayında üniversiteye başlayacağım . Türkiye'de yaşadığım belli olsun diye bir banka hesap açayım dedim ve İş Bankası'nın üniversiteli öğrenciler için hesap işletim ücreti almadığını duyduğum için, bankamatik kartımı İş Bankası'ndan aldım.
Almaz olaydım ; çünkü kartımı kullanmaya başladım 2. gününde 2 parça halinde toplama 50 lira hoşgeldiniz hesap işletim masrafı kesildi!

2 günlük hizmete toplam 50 lira para kesilmesi gerçekten İş Bankası'nın üniversite öğrencilerine hoşgeldin süprizi! Öğrenci kimliğim çıkar çıkmaz zaten gönderecektim bankaya , öğrenci olduğumu bilmeleri için Ama banka bir paraya alalım işimiz garanti olsun demişler, vallahi pes doğrusu!

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  17:13

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi