İş Bankası 543 TL Habersiz Tahsilat!

Serhan B. |

İş Bankası şube 1011 acente 111011 otomatik ödeme talimatım yoktur diyerek verdiğim dilekçeye rağmen önce banka hesabımdan parayı tahsil etmeye çalıştı. Ben engelleyince kredi kartı hesabımdan 543 TL parayı haberim olmadan tahsil ettiler. Şikayetçiyim. Kartı şüpheli işlem dolayısı ile kapatmak zorunda kaldım. Banka bu konu ile yaptığım diğer şikayetlerimin hiç birini dikkate almadı. Bir haftadır uğraştırıyorlar.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhan B.
  17 Ocak
  16:04

  Çağrı merkezinize ulaştım ve kart kapattım

 • 17 Ocak
  11:02

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi