İş Bankası 54 TL Hesap İşletim Ücreti...

Abdüssamed A. |

5 yıldır kullandığım İş Bankası vadesiz hesabımdan dün 54 TL hesap işletim ücreti diye geçen kesinti oldu. Daha önce böyle bir durum yaşamadım benim tüm ailem ve akrabalarım İş Bankası'nı kullanmakta ve böyle sorun yaşamadıklarını söylemekteler. Kesilen hesap işletim ücretinin hesabıma iade edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdüssamed A.
  10 Temmuz
  08:53

  5 yıldır kullandığım İş bankası vadesiz hesabımdan dün 54 TL hesap işletim ücreti diye geçen kesinti oldu. 5 yıldır güncel olarak birikimimle hesabımı kullanmaktayım. Daha önce böyle bir durum yaşamadım benim tüm ailem ve akrabalarım iş bankasını kullanmakta ve böyle sorun yaşamadıklarını söylemekteler. Kesilen hesap işletim ücretinin hesabıma iade edilmesini talep ediyorum.
  Hesap No.: 6100 1870347

 • 09 Temmuz
  11:32

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi