İş Bankası 5.25 TL Yatırım Hesabı Saklama Ücreti Kesmiş.

Taner D. |

11.10.2014te 5.25 TL yatırım hesabı saklama ücreti kesilmiş. Ben maaşımı tekrar İş Bankası'na aktarıp burada değerlendirirken zaten yatırım hesabında bulunan fonların bozulması sırasında gerekli vergiler kesilmesine rağmen bu ücretin kesilme mantığı nedir? 5.25 TL'nin geri yatırılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taner D.
  22 Kasım
  14:02

  Tutarsız cevaplar veren müşteri temsilcisi yüzünden bir müşterisini kaybettiğini acaba bankanın müdürleri farkında mı? Bu tür müşteri temsilcileri İşbankasına yakışmıyor. İşlerine son vermeli. Artık. Yatırımlarımın tamamını işbankasından çektim ve başka bir bankaya kaydırdım. Acaba Çerkezköy Banka müdürü 5.25 TL yüzünden bir müşteri kaybettiğini biliyor mu? Müşteri kaybetmek iş bankası için bu kadar kolay mı?

 • Taner D.
  21 Ekim
  22:02

  Sayın ilgili

  Aşağıdaki maddeye göre benden gönderim ücreti kestiyseniz bana gelen herhangi bir posta yok. Benim böyle bir posta aldığıma dair elinizde bir kağıt var mı? Yok sa , ki olması mümkün değil ben böyle bir zarf almadım benden böyle bir para kesemezsiniz. Gönderdiyseniz benim teslim aldığıma dair ispat etme yükümlülüğünüz var. Geri ödemediğiniz takdirde Tüketici hakem heyetine başvurup oradan bana bu belgenin ispatını yaparsınız. Eski bir müşteriniz olarak beni artık kaybettiğinizi belirtmek isterim. yarından itibariyle tüm yatırımlarımı bankanızdan çekiyorum. 1 ay içinde de tüketici hakem heyetine başvuruyorum.


  3- MKK Sicil Şifre Gönderim Ücreti
  MKK'da adına Bankamızca hesap açılan ve açılan hesap aracılığıyla kaydileşen sermaye piyasası aracı işlemi yapan müşterilerimize MKK tarafından sicil şifre bilgisi gönderisi yapılmaktadır. Yapılan gönderi karşılığında Bankamızca MKK'ya ödenen 5,25 TL posta gönderim ücreti müşterilerimizden tahsil edilmektedir.  saygılarımla

 • 20 Ekim
  10:00

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi