İş Bankası 50 TL İşletim Ücreti Alıyor.

Türker A. |

Bankada maaş hesabı olması suç mu? Ne zaman para yatsa kesinti oluyor. Dün alacağım vardı yatırıldı sanki banka benim ortağımda bugün baktım 50 tl kesilmiş. Sokakta değil alınteri ile kazanıyoruz bu parayı. Acil şekilde iade edilip hesabım kapatılsın. İade olmadığı taktirde nasılsa kredi kartım vs yok tüketici heyeti ile alacağım ve bir dahada İş Bankası ile kesinlikle çalışmayacağım. Acil şekilde iadesini istiyorum. Evde tutalım parayı PTT ile de havale usulü çalışalım başka çare yok. İş Bankası alınterimi alıyor.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Türker A.
  12 Temmuz
  18:05

  Maalesef çok duyarsız davranıldı tüketici hakem heyeti ile alacam geri ve acil sekilde hesabımı kapatacam iş bankası ile çalışmak mümkün deyil artık kimseyede önermem hakkımıda helal etmiyorum

 • Türker A.
  05 Temmuz
  19:01

  Acil sekilde param iade edilsin olmadıgı takdirde mahkeme yolu ile geri alacam maalesef ne arayan oldu nede sonuc

 • 03 Temmuz
  10:58

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi