17 Nisan 2013

İş Bankası 40 TL Üyelik Aidatı!

15/04/2013 hesap kesim tarihli 25/04/2013 son ödeme tarihli kredi kartı hesap ekstreme 40 tl üyelik aidatı yansıtılmıştır. Hesabımın bulunduğu Ankara Yenimahalle İş Bankası şubenizden, otomatik ödeme talimatı verdiğim taktirde kartıma üyelik aidatı yansıtılmayacağı bilgisi verilmiş ve ben de bunun üzerine şubeden 0533 393 **** numaralı telefon hattım için otomatik ödeme talimatı vermiştim.

Buna rağmen üyelik aidatını yansıtmış bulunmaktasınız.Bu durumdan ötürü bankanıza karşı çok memnuniyetsiz bir durum içerisindeyim. Kart üyelik aidatının iptalini sağlamanızı aksi olduğu taktirde bankanıza ait otomatik ödemelerim, kredi kartı ve hesaplarımın kapatılmasını talep ederim.

Yüksel 81 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön