25 Şubat 2013

İş Bankası 40 TL Kart Aidatı Kesmiş!

**43 *****92 nolu kredi kartımdan 40 TL aidat kesilmiş bundan daha öncede çeşitli isimlerde para kesintisi yapılıyordu sıkılmasanız yeni banka açtık para lazım , tadilat yapıyoruz usta parası kesintisi , bankamatiğin düğmesi bozuldu onun kesintisi içinde para alacaksınız hangi tüketici kanununda var bu ücretlendirme yeter artık .

İllaki tüketici haklarına mı başvuralım ? Kesilen ücretlerini geri istiyorum yardımcı olun olurkende her şikayetin altına kopyala yapıştır mailini atmayın, birazcık müşteri memnuniyeti yoksa yıllardır kullandığım hesabımı kapattırıyorum , müşteri ilişkiler birimi otomatik mail değil kesintileri gönder.

Serdar 96 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön