25 Mart 2013

İş Bankası "3.Şahıs Para Yatırma Masrafı" Yakında Ayak Bastı Parası Kesecekler!

İş Bankası Mersin İsmet İnönü şubesinde bulunan bilsem (bilim ve sanat merkezi ) hesap numarasına 21. 03. 2013 tarihinde aynı şubeden 20 tl sınav ücreti yatırdım. Gişedeki memur 5 tl daha vermem gerektiğini bunun adının da 3. şahıs para yatırma masrafı olduğunu söyledi. Verdim çaresiz çünkü acelem vardı ve oğlumun bu sınava girmesini istiyordum.

Havale ücreti dese anlarım ama hayatımda ilk defa hesabın bulunduğu bir banka şubesine para yatırırken ücret ödedim. Bu nasıl bankacılık? Birisi bana açıklasın lütfen! Üstelik bunun da makbuzunu kestiler elimde mevcut. İnşallah yakında şubeye giriş ücreti-ayak bastı parası falan da almazlar bizlerden. Paramı geri istiyorum!

Latif 204 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön