İş Bankası 350 TL Yanlışlıkla Artvin'de Bir Şubeye Gitti!

Mustafa N. |

Yanlışlıkla U**** T. hesabına 350 TL yatırdım. Sabahtan beri arıyorum müşteri temsilcisine bağlanamıyorum, adam parayı çekmeden bağlanamadım. Anlamıyorum neden bu kadar zor? Sonuçta internet bankacılığından havale yaptım, elimde dekontum var. Saatlerdir uğraşıyorum
bağlanacak kimse yok. 2 saattir müzik dinliyorum temsilciye bağlanmak için. Umarım İş Bankası paramı alıp iade edebilir. Biz o parayı kolay kazanmıyoruz, İnşallah başından atmaya çalışmaz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa N.
  05 Mart
  14:56

  Bugün 2 saat boyunca bekledim baglanamadım müşteri temsilcisine bekleme süreniz 1 dakikadır diyor ama inanın 2 saat bekledim çıkan olmadı gerçekten yazık

 • 05 Mart
  09:35

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi