03 Eylül 2013

İş Bankası 3 Aydır Rehin Kaldırma İşlemini Yapmadı!

2007 yılında İş Bankası İzmir Hatay şubesinden kullandığım taşıt kredisi nedeniyle aracıma konulan rehini kredimi 1 yıl sonra kapattığım halde , yaklaşık 3 aydır başka ilde ikamet ediyor olduğumdan ve şubeye gidemediğimden telefonla yaptığım tüm görüşmelere rağmen kaldırtamadım.

Yaklaşık 15 yıldır müşterisi olduğum bu bankaya bunu yakıştıramadım. Bu arada her şubesinde farklı uygulamaların olması da cabası. Halen müşterisi olduğum şubede rehin kaldırma işlemi farklı, Hatay şubesinde farklı?

Murat 29 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön