İş Bankası 2014/2 Hesap İşletim Ücreti İadesi.

Ertunç Ö. |

İş Bankası'nın Edirne İli Şubesindeki 1915**6 numaralı hesabımdan 23/12/2014 tarihinde iznim ve bilgim dışında 70,00 TL hesap işletim ücreti Kesilmiştir. Bankanın sisteminde dört adet faturamın otomatik ödeme talimatım da bulunmaktadır. Kesilen hesap işletim ücreti 4077 sayılı yasaya aykırı olup hesap işletim ücretinin tarafıma iadesini rica ederim. İtiraz başvurularıma kayıtsız kalan İş Bankası'ndan şikayetçiyim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertunç Ö.
  13 Ocak
  16:39

  Çözüm üretmeyen standart cevap. Mevcut müşteriyi küstürüp kaçırmak ''Müşteri memnuniyeti'' odaklı çözüm değildir.

 • 13 Ocak
  14:37

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi