29 Nisan 2013

İş Bankası 2012 Yılında Kullanılmayan Hesaptan İşletim Ücreti Kesildi!

2012 yılında İş bankasındaki hesabımı kullanmadım ve bu senenin başında eski firmamdan bir ödeme geldi .Gelen miktardan toplamda hesap işletim ücreti kesilmiş 92 lira kesilmiş.Bankaya bu ücretin geri ödenmesi için başvuru yaptım.

Şube ile görüşmemde de hesabı cep bankası özelliklerinden dolayı kullanmak istediğimi ayrıca fatura ödemelerimi otomatik şekilde bağlamak istediğimi söyledim. Bunlara ek olarak kredi kartı da alabileceğimi söyleyip bu ücretin iadesini talep ettim. Görevlisi ücreti iade edemeyeceğini ama faturalarımı otomatiğe bağlayıp birde kredi kartı alırsam 2013 yılında ücret kesilmesi yapılmayacağını söyledi. Para olmayan hesaba hesap işletim ücreti almak İş Bankasına yakışmadı.

Özenç 39 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön