İş Bankası 200 Lira Limit Arttırmıyor!

Hasan Furkan K. |

Yaklaşık 2. 5 senedir İş Bankasının Aktif müşterisiyim. Kredi kartımı etkin olarak kullanmakta ve borcumu daha son ödeme tarihi gelmeden düzenli ödemekteyim. Kredi kartımın limitimin 200 tl daha fazla olması için defalarca başvurdum ve reddedildi. Bu kadar etkin bir müşterisinin limitini 200 TL arttırmayan İş Bankasından şikayetçiyim ! Bu şikayetim sonucunda da limitim artmazsa borçlarımı kapatıp İş Bankasıyla ilgili tüm bağlarımı keseceğim !

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Furkan K.
  25 Nisan
  12:52

  Sayın İş Bankası yetkilisi,
  Şikayetimi bankanızın sitesinde bulunan "Bize Ulaşın" kısmındanda ilettim fakat hala cevap gelmedi.Bundan önceki şikayetime yaklaşık 15-20 gün sonra döndünüz.İş Bankası sikayetvar.com daki şikayetime daha hızlı cevap verdi! "Bize ulaşın"kısmındaki iletilere çok çok çok geç cevap veriyorsunuz.Son bir senedir İş Bankasının gerek telefon bankacılığı gerekse internetteki bize ulaşın kısmından hiç memnun değilim çünkü diğer bankalara göre çok yavaş işliyor süreç.Konu ile ilgili geri dönüşü umarım en kısa zamanda verirsiniz !

 • 24 Nisan
  13:09

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi