07 Ekim 2015

İş Bankası 2 Taksitli İşlem İçin 5 Taksit Yapıldı!

İstanbulbilişim AŞ'den 1.142,19 TL olmak üzere 2 taksitli alışveriş yaptım. Banka bilgim dışında 2 taksitli olarak yaptığım alışverişi 5 taksit olarak işledi. Ben 5 taksit istemiyorum işlemin firmadan kaynaklanmadığı elimdeki faturada mevcut fatura üzerinde 2 taksit yazıyor. Bankanın sorunu düzeltmesi gerekmektedir.

Halil 1.168 Okunma

Cevaplar

  • Halil14 Ekim 2015

    Sorun çözülmüş 2 taksit olarak revize edilmiştir diye mail geldi ama hala 5 taksitli olarak görünüyor internet şubesinde sorun çözülmemiş.

  • İş Bankası Temsilcisi07 Ekim 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön