İş Bankası 2 Aydır Cevap Yok!

Şener T. |

Maxsmilis hattından İş Bankası kredi kartımdaki para puanlar ile uçak bileti aldım . Gidiş dönüş, dönüş saatinde benim istediğim saat de değilde , başka saatte bilet alınmış bunu düzeltmek için aradığımda ; firma benden para talep etti.

Bende hatanın onlardan kaynaklandığını söyledim , onlarda parayı alıp benim konuşma çağrımı dinleyip, hatanın personelden olduğunu görürler ise paranın iadesini yapacaklarını söylediler . 1 hafta 10 gün içinde bana cevap vereceklerini söylediler ve 2 ay geçti halen yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şener T.
  30 Ağustos
  15:14

  allahinizdan bulun kimler bu sureci tikiyor ve cozumu uztiyorsa aynisinin basina gelmesini diliyorum yok b

 • Şener T.
  27 Ağustos
  14:41

  Çok yuvarlak politik konuşmalardan başka bir şey yok ki karşımda iyiki varsınız şikayetvar ekibi.....bankanin verdigi cevaplara bakin her müşteriye aynı cevap kopyala yapıştır. ....

 • 22 Ağustos
  16:53

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi