24 Haziran 2016

İş Bankası +1850724024 Arayıp Yanıltmaya Çalışıyor.

Amerika Florida üzerinden yukarıda yazdığım numara ile arandım. "İş Bankası adına arıyorum" dedi ama Allah'tan telefonumda CIA programı yüklü de uyarı verdi. "Bu numara kredi kartı bilgilerime ulaşmış bana internet üzerinden 800 USD çekiliyor, işlem size mi ait" dedi.

Bende "hayır" deyince kredi kartı üzerinde bulunan müşteri numaramı isteyince arayan kişiden şüphelendim ve dedim ki "Amerika üzerinden arıyorsunuz, siz kapatın ben arıyorum deyince ""o zaman bende çekilen bedele onay veriyorum" dedi, telefonu kabaca yüzüme kapattı. Tabi hemen İş Bankası iletişim numarasını arayıp durumu bildirdim ve kredi kartımı kapattırdım.

Emrah 250 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Müşteri Temsilcisi24 Haziran 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön