İş Bankası 15 Gündür Kalan Paramı Hesaba Aktarmadı!

Tüba Güleç D. |

17 Kasım 2013'de ATM'den hesabıma 3. 600 TL yatırmak istedim 400 TL yi iade ederek hesabıma 1. 200 TL yatırdı ve 2. 000 TL ne hesabıma yatırdı ne de iade etti. İş Bankası müşteri hizmetlerine bildirdim, şubeye bildirdim ancak 15 gün olmasına rağmen işlem çözülmedi ve müşteri temsilcisi M. S. M. paranın ATM'de çıkmadığını ancak araştırdıklarını bildirdi. İşlem çözümsüz kaldığından kmh kullanmak zorunda kaldım, mağduriyetimin ivedi giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Kasım
  12:09

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi