16 Eylül 2013

İş Bankası 15 Dakika Müzik Dinletiliyor!

Ürünü geri iade etmiştim. Firma para iadesi yaptık dediler. Bankanızla görüşerek kontrolü sağlayabilirsiniz diye yazdılar. Bende kontrolü sağlamak için müşteri temsilcisi ile görüşmek istedim ama müşteri temsilcisine bağlanmak için 13 dakikanız var dedi, bilgisayardaki bayan sesi. Bu ne kardeşim ya 10 dakika bekledim yine bağlanamadım.

10 Dakika boyunca dalga geçer gibi din din din müzik dinletiyorlar. Bu arada benim ben olduğuma inanmıyorlar. Kalın bir sese sahip değilim. Telefonda sesim tiz çıkıyor. Bu sesimden dolayı hep sorun yaşıyorum. İş Bankası senden hiç memnun değilim, senden şikayetçiyim.

Birol 27 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön