İş Bankası 14 Mart'ta Ki Yazıma Hala Tatmin Edici Cevap Gelmedi...

Habibe Karataş D. |

İş Bankası yetkilileri yarın tam bir hafta oluyor ama hala çözüyoruz diyorsunuz tatmin edici bir cevap alamadım bu kadar zor mu acaba bir hesap listesini kontrol etmek.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Habibe Karataş D.
  05 Nisan
  11:22

  Bize ulaşın linki diyorsunuz ama sanki farklı gezegenlerdeyiz o derece biz size ulaşıyoruzda siz bize ulaşamıyorsunuz tabi kredi Anadolu Sigorta kredi kart limiti için bize hemen üst üste ulaşıyorsunuz ama hakkımızı aradığımızda sizler iş yetkilileri kaf dağında oluyorsunuz dikkatinize müşteri memnunuyetiniz yerlerde sürünüyor. Ben bir öğrtemen ve idareci olarak bu memnuniyetsizliğimi her ortamda ve platformda paylaşıyorum dikkatinize sayın ulaşılmaz İş Bankası yetkilileri

 • Habibe Karataş D.
  05 Nisan
  10:39

  Sadece gülüyorum sayın iş bakası müşteri memnuniyetiniz yerlerde sürünüyor 1 aydır cevap bekliyorum hala sağlıklı bir iletişim kuramadınız. İş bankası ile ilgili tüm ilişkilerimi kesiyorum ilginize teşekkürler iş yetkilileri

 • Habibe Karataş D.
  23 Mart
  13:16

  Bize Ulaşın linkinden de ulaştım, telefondan da ulaştım ama hala çözeceğiz diyorsunuz anlayamadım iş bakası mailine attım bir zahmet dönmediler daha nasıl ulaşayım sayın İş Bankası yetkilileri! ! !

 • 21 Mart
  16:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi