İş Bankası 13 Gündür İade Edilmeyen Para!

Murat Ö. |

13 gün önce bankamatik'e para yatırmaya çalışırken bankamatik arıza verdi ve benim paramı yatırmamış olarak gözüktü. Ben anında müşteri hizmetlerini aramama rağmen. İş Bankası'nın sorumsuzluğu gerçekten beni çileden çıkarıyor ! Müşteri hizmetlerini kaç kere aramama rağmen sonuç alamadım ve beni ilgili birime aktaramayacaklarını söylediler. Paraya ihtiyacım olmasına rağmen İş Bankası resmen elinde rehin tutuyor parayı.

Böyle bir sorumsuzluk görmedim gerçekten.

Etiketler :

ATM İşlem Hatası

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ö.
  05 Nisan
  15:08

  İşte yine aynı cevap: " En kısa sürede döneceğiz". Dönen var mı? Tabi ki hayır. Biraz sorumluluk.

 • 05 Nisan
  13:59

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi