27 Eylül 2016

İş Bankası 13 Dakika Bekleme Süresi.

İş Bankası müşterisiyim ve her aradığımda bekleme süreleri verilmekte ve beklediğim halde bu süreleri fazlasıyla aşmakta, üstelik müşteri numaram ve şifremle giriş yaptığım halde bekliyorum. Bu kadar bekletilir mi insan? insanların hiç mi işi yok, esir alıyorsunuz telefonda. Bir kere erken bağlandığımı görmedim henüz, yetişmekte zorluk çekiyorsanız vatandaşa eleman takviyesi yapınız .

İksan 230 Okunma

Cevaplar

  • İksan 20 Ocak 2017

    Geri arandığım olmadı tarafınızdan ve değişen bir şeyde olmadı bekleme süremiz bir kat daha arttı hatta 20 dakika bir insana bekleme süresi verilir mi el insaf.

  • İş Bankası Temsilcisi27 Eylül 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön