31 Mayıs 2014

İş Bankası 100 TL Hesap İşletim Ücreti Almış!

Öğrenciyken part time çalıştığım paranın yatması için banka kartı açtırmıştım. Şimdi öğrenci değilim ama şuan kullanmak zorunda kaldığım için 2013 yılıma ait 100 TL çektiler. Helal etmiyorum o parayı kim çektiyse bu ne sorumsuz bir bankadır. Para iademi istiyorum!

İş Bankası'nın yaptığı tek şey müşterilerini mağdur etmektir. Böyle bir markanın müşteri memnuniyeti adına tek kelime bildiklerini sanmıyorum.

Öznur 328 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Mayıs 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön