07 Aralık 2019
#13141663

Iris Shot Resmen Eziyet!

Iris Shot şirketinden 2 bileklik ve bir cam tablo almak için resmen eziyet çektim. Gittiğimde yaşadığım sorun ayrı ürünler ayrı sorun. Bana hala ürünün birisi gelmedi ve gelen ürün de benim mi ablamın mi belli değil. Sözde kişiye özel göz Iris fotoğrafı çekiyorlar. Bir düzen yok işlerinde. Karşımda muhatap bile bulamıyorum.

Suna Suna 4.273 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Suna13 Aralık 2019

    Hala daha gönderilmeyen ürün için para iademi yapmadılar. Amaçları ne anlamış değilim. Ürün için gittiğimde 800 TL verdiğime dair makbuz istedim makbuzumuz yok dediler. Fatura verin dedim yok dediler. Anlayacağınız bu şekilde kendilerini sağlama alıyorlar! Hatırlatırım bir ara çay reklamında çıkmıştı ünlüler ve o çay çok zararlı olduğu açıklandı. Hakikaten değmez çektiğiniz strese eziyete. Adamların zerre umurumda değil kimse! Fatura vermedikleri için de rahatlar. Hakikaten helal olduğunu mu düşünüyorlarbu şekilde kazandıkları zaman yazık!

  • Suna09 Aralık 2019

    Neredeyse 1 ay olmuş ne ürün var ne para iadesi için iletişim kuruluyor. Sizden ürün falan istemiyorum para iademi gerçekleştirin. Bu saatten sonra gelen ürünün benim olacağına şüphem var. Umarım yaşadıklarımı paylaşmam, merak edenler için fikir sahibi olmalarını sağlar!

  • Suna07 Aralık 2019

    Buraya yazdıktan sonra iletişime geçildi ama "tavrınız doğru değil şikayeti silin" diye iletişime geçildi. Madem öyle ben olanları anlatayım durum iyice netleşsin! Randevu alıp gittim ama avm de insanları ikna etmek için uğraşırken bizi bekletmeleri ile başladı olay! Site üzerinden 50 TL kupon alın 100 TL indirim yapalım bölümünden rabdevumuzu aldık hem kendim hem ablam hem de yeğenim için. Oraya gittiğimde indirim yapamayacaklarını onun birkaç günlük yanlış yazım olduğunu, Alman kökenli şirket oldukları için turkcelerinin iyi olmadığından böyle yazıldığını söylediler! O anda zaten bir gerginlik yaşandı! Aslında o anda gitmem en doğru olandı ama 5 yaşındaki yeğenimi o kadar yol götürüp bir şey yaptırmadan geri getirmek istemedim. 2bileklik karışmasın lütfen isimler belirtilsin dedim, gelen ürün de isim de yok. Hep bir düzensizlik söz konusu. Özel bir urin alıyorsunuz ve biraz özen bekliyorsunuz olay bu. Tablo 30 TL ödemeli geldi, bunu alırken de söylemediler ayrıca sürpriz oldu. Gerçi bileklikler de ücretli gelseydi de düzgün gelseydi bari! Ürün eksik diye WhatsApp hattından yazdım cevap yok. Bu saatten sonra gelen ürünün hakikaten benim olduğuna da inancım kalmadığı için zaten takmayacağım. Giden parama mi yanayım, çocukla İstanbul trafinde çektiğim eziyete mi yanayım, sonrasında yaşadığım strese mi yanayım!

Ziyaretçi Yorumları