Sıfır iPhone 11 Ekranında Çizik Çıkması

İbrahim İbrahim29 Temmuz 16:54

Kanyon Troy'dan 20 Temmuz 2020'de aldığım Apple iPhone 11 64 GB telefonu ilk iş olarak, aksesuarcıya kılıf almak ve ekranı kaplatmak için götürdüm. Kutusunu özellikle oraya kadar açmadım ki yolda kazara çizilmesin. Aksesuarcıdaki arkadaş telefonun ekranını kaplarken ekrandaki çiziği fark edip bana gösterdi. 

Sorunumla alakalı Troy Kanyon bana kutu açıldığı için değişim yapamayacaklarını, teknik servis incelese bile ekran fabrikasyon hatasıyla mı çizik yoksa kullanıcı hatası mı bilemeyeceklerini yani kısacası yardımcı olamayacaklarını söylediler.

Ekrandaki çizik ufacık, ancak böyle bir dünya markasından sıfır kutusu bile açılmamış telefon alıp böyle sorun yaşamak insanı hayal kırıklığına uğratıyor. Demek ki Apple deyip güvenmemek, telefonu aldığımız yerde açmamız kontrol etmemiz gerekiyor. Troy Kanyon çalışanı arkadaş da ilginç bir şekilde keşke ürünü Zorlu Apple Store'dan alsaydınız onlar daha fazla yardımcı olurdu diyerek zaten kendilerinin durum karşısındaki iş bilmezliğini gösteriyor.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Emre 30 Temmuz 15:30  

  Bende geçen ay iPhone 11 aldım direk Apple'dan aldım alır almaz cam takacağım sırada ekran çizik vardı iyki onlardan almıştım hemen 2 içinde yenisi elime ulaştı

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Derya 12 Ağustos 18:46  

  Başıma gelen olaydan sonra bende anladım ki i phone alınacaksa Apple dan alınacak. Diğer türlü telefonda sorun olunca çok sorun yaşanıyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler