sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Kusurlu Çıkan Telefonu Kabul Etmeyen İPhone !

Buket Buket24 Kasım 2019 14:25

Turkcell'den faturaya ek aldığım iPhone kusurlu çıktı sıfır aldığım telefonu tamir edip kullanmayı dayatan Apple servisinden mi yakınayım ilginin alakanın sıfır olduğu Turkcell den mi yakınayım. Pişmanlıksınız. Tüketici hakkım gereği o telefonu ya iade alacaksınız ya da kusursuz ürünle değiştireceksiniz neden insanları zorluyorsunuz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Buket 07 Aralık 2019 11:31

Bir de iPhone olacaksınız. Sözde ilgili Apple servisleri! Sıfır aldığım kusurlu çıkan iPhone u değişim için yolluyorum. Tamir edip gönderiyorsunuz! Hangi hakla rızam olmadan sıfır aldığım telefona tamir yapabiliyorsunuz? Şikayetçiyim sizden de aracı firma olan Turkcell den de! Turkcell'e birlik olup kusurlu malı müşterilere satmaya çalışan firma Apple! Sadece adınız var bu yaptığınızı her yerde paylaşacağım! Bu rıza alınmadan yapılan işlem için ilgili servisinizden de bu tamiri yapan kişiden de şikayetçiyim! Tamirden çıkan telefon kullanmak isteseydim 2. El alırdım terbiyesizlik bu yaptığınız!

profile-icon Buket 23 Kasım 2019 20:09

Satın aldığım iPhone un kusurlu çıkması üzerine değişim istiyorum yok iade istiyorum yok gerçekten pişmanlıksınız kusurlu ürünü kullanmak zorunda değilim bunu istesem gidip sıfır telefon almak yerine 2. El alırım. Telefonu tamire alıp onarmak ve işlem görmüş telefonu kullanmak mecburiyetinde bırakmak tek çözümünüz olmamalı. Ya kusursuz telefonla değişim yapmalısınız ya da iade yapmalısınız yasal hakkım bu.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler