iPhone'a Yakışmayan Davranış

Nazmiye Nazmiye10 Eylül 08:34

2,5 yıllık iPhone 7 Plus telefonum 3. kapanma sonucu bir daha açılmamıştır. 2 kere servisine verip tamiri garanti süresi içinde yapıldığı söylendi. Ve son kapanma sonucunda titizlikle kullandığım telefonumun anakartında dönüşümü olmayan hasar oluşmuş.

Garanti süresi bittiğinden bana yeni ürün ile değişimi yapılabileceğini 3600 TL karşılığında bildirildi ve 3 ay garanti verip bu şekilde telafi edebiliyorlar demek. Şimdi sorum şu 2,5 yıl içinde bir telefon sürekli arıza veriyorsa üretiminde sorun vardır ve bu sonuca ulaşmamın tek sebebinin bu olduğunu düşünüyorum ki Apple'ın bunun telafisini bu şekilde değil beni mağdur etmeyecek şekilde yapmasını diliyorum. 

O kadar para verip aldığım telefonun sıkıntı çıkardığında telafisi bu şekilde olmamalı. Dilerim olumlu sonuçlanır çünkü Apple gibi bir dünya devinin hiçbir kullanıcısına güven sorunu yaşatmayacağını umuyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Alpaslan 10 Eylül 22:32  

    Daha çok umarsın. Benim iPhone 7 Plus telefon da da aynı sorun vardı. Seninkini yine yapmışlar. Şanslisin benim 3 yıl garantim olduğu halde garanti dışı bıraktılar 3 aylık telefon çöp oldu. Yere bile düşmedi üzerinde çizik yoktu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler