04 Ekim
#12718497

İPhone , Zorlu AVM Çalışanlarının Tavrı!

02.10.2109 tarihinde Zorlu AVM 'deki Apple Store’ a uğradım. 3 ay evvelinden aldığım kırılmaz camımda ve telefon kabımda sorun yaşadığım için yardım istedim.


Bunun hakkında bir fikirleri olmadıklarını söylediler ama ben daha önceden de kırılmaz camımda sorun yaşadığımı ve Akasya AVM'de ki Apple 'da değiştirdiklerini söyleyince, beni bilerek alt kattaki yoğun kısma yönlendirdiler orada benimle ilgilenen arkadaş telefon kılıfımı ve kabımı değiştirdi fakat tam çıkarken “e parasını unuttunuz” gibi bir söylemle karşılaştım.


Halbuki 3 yıllık garantisi olduğunu söylediğimde her seferinde biz değiştiremeyiz bunu gibi tavırla karşılaştım. Halbuki sorunun ne olduğunu sorgulamadılar bile. Değiştirilen kabı geri iade ettim. Kırılmaz cam içinse “ bu seferlik bizden olsun ama bir daha değiştiremeyiz” dendi. Zorlu'daki çalışanların tavrından hoşlanmadım. Müşterilerine karsı tutumları yanlış. Bu arada kap içinde Apple desteği yüklemem söylendi. Fakat Apple’ ı aradığımda Apple destekte telefon kaplarıyla ilgili herhangi bir seçenek yoktu. Bu konu hakkında gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

Selin Selin 1.581 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları