iPhone Yetkisiz Müdahale Uydurmacası

Elif Elif28 Mayıs 17:52

Apple Türkiye'NİN müşteri desteğinin diğer ülkelere kıyasla ne kadar yetersiz olduğunu defalarca gördüm yaşadım. Garanti ve müşteri desteğini yerine getiremiyorlarsa Türkiye pazarında olmanın anlamı yok bence.

İPhone'um da yaşadığım bir takım sorunlar nedeniyle çalışır durumdaki telefonumu Apple Store'a bıraktım, garantisi devam etmekteyken. Her ne hikmetse iki hafta sonra cihazıma yetkisiz müdahale yapıldığı gerekçesiyle cihazım onarımsız iade edildi.

Takdir edersiniz ki, kimse bir sürü para verip aldığı telefonu garanti süresi içerisinde yetkisiz müdahale yapacak bir yere tamirat için vermez. Çevremde bu bahaneyle garanti dışında bırakılan bir sürü cihaz sahibi kişi var. Yetkisiz müdahaleye dair kanıt da sunmuyorlar telefon kenarda duruyor, çok daha ucuza başka bir marka telefon aldım memnuniyetle kullanıyorum.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Poyraz 30 Mayıs 15:44  

    Sizi destekliyorum aynı sorun bende de telefonumdaki yüz okuma sorunu yüzünden iPhone destek servisinin yönlerndirmiş olduğu Şişli artı yetkili servisine bıtaktığum telefon yetkisiz müdahale olarak geri iade edildi ve ekranıda kırık olarak iade etti

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler