iPhone Yetkisiz Müdahale Saçmalığı

Ali Ali15 Ekim 15:53

16 2020 tarihinde Amasya Merzifon Turkcell bayiinden Apple iPhone 11 64 GB beyaz telefon aldım. Telefonu bayide satış temsilcisi ile beraber bayiden ayrılmadan ambalajını yırtarak açtık ve kurduk. 1 ay sonra telefonun ses kısma tuşu çalışmamaya başladı. Başlarda 2.basışta çalışırken zamanla hiç basmamaya başladı. 29 eylülde Turkcell bayı aracılığı ile telefonu garantiye gönderdim. 10 ekimde, telefonunuzda yetkisiz kişilerce yapılan müdahaleden kaynaklı arıza tespit edilmiş olup garantimiz bu tur arızaları kapsamamaktadır deyip, bir de garantiyi 0'layıp telefonu geri göndermişler. 

Apple müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerde telefonuma nasıl ve kim tarafından dışarıdan müdahale edildiğini ticari sır gibi saçma bir nedenden dolayı söyleyemeyiz cevabını aldım. Yani 7000 TL'ye aldığım 2 yıl garantili telefona ben müdahale ettirmişim. Böyle bir saçmalık olamayacağına göre Apple servisi işi savsaklamış gibi görünüyor. 

Apple'ın bana ulaştığı bu kötü durumdan dolayı şikayetçiyim. Bugün mahkemeye başvurdum. Apple falan hikaye tenezzül ettikleri duruma bakın.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler