06 Aralık 2019
#13138455

İPhone X Cihazımın Ekranı Sorunlu!

İPhone X marka cihazım ekran problemi ile donma ve bunu yanı sıra hiçbir şekilde ekranda işlem yapamam ve bu durum söz konusunda telefonumu servise gönderdim ve 2 ve 3 aydır servisle aramız mekik dokuyoruz alıyorum ekran gene donuyor ilkte ekran değişimi yapılmıyor. Bir sonrakinde ekran değişimi yapılıyor ve servisten aldığım gün telefonu kuramadım ekran çalışmıyor ve bununla ilgili videolar çektim ve birkaç tane sayın Apple kıdemli departmandaki gönderiyorum hepsi çok güzel konuşuyorlar ama hiç biri bir işe yaramıyor sadece gidilip alınması daha sonrasında size ben yardımcı olacağım mağduriyetinizi gidereceğim hepsi yalan hepsi aynı kelimeleri ezberlemişler insanları salak yerine koyuyorlar.


Senin bir üstün yok mu diyorum yok diyor seni şikayet edeceğim diyorum et diyor kime edeceğim diyorum şikayet diyorum bilmiyorum diyor seni şikayet edeceğim dediğim ses kesiliyor bir şey yok demeleri ilgisizliğin ve küstahlıktan başka hiçbir şey değil. 7 TL pars vermişiz ama ürünün arkasında duran yok.

Çetin Çetin 4.156 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Çetin05 Aralık 2019

    Apple telefonun arkasında duramıyorsan yapmayın bu işi. Nerede kaldı kaliteniz nerede kaldı müşteri anlayışınız. İPhone X markalı telefonum ekranı donuyor bununla ilgili videolarım var ve bu videolar sizin departmanınızda mevcut ve buna ragame 2 aydır tlfonum serviste al ver al ver benim mağduriyetimi kim giderecek bir mercek

Ziyaretçi Yorumları