iPhone X Cep Telefonu Arızası

Erdal Erdal15 Ağustos 10:55

Apple cep telefonum şarjı bitip tekrar şarja taktım. Bir süre sonra açıldı ama ana ekran da donmuştu. Hiçbir şey yapamıyordum. Bir süre daha şarj olmasını bekledim. Sonra telefonum tekrar açıldı dedim. Şarjım azdı ondan olmadığını sandım. Telefonum normal bir şekilde açıldı. Ama biraz durduktan sonra yine kapandı ve bir daha açılmadı. Sonra destek hattını aradım. Sorunum çözülür diye. Orada arkadaşlar yazılım hatası olabilir dediler. Yani Apple logosu takılı kalma hatası ama itunes2den güncelleme yaptık olmadı. Geri yükleme yaptık. Olmadı.

En son destek hattı beni servise yönlendirdi. Orada da servis aynı işlemi yapıp sorun ekran kartı dediler ve telefonum iki buçuk yıl olduğu için garantisi bitmesi sebebiyle ücretli değişim dedi. Servis prosedürü böyleymiş. Soruyorum ey Apple yetkilileri bu telefonu ben mi bozdum acaba? Yani Apple malının arkasında durmuyor.

Destek hattından Başka ilgili merciye ulaşamıyorsun, takribi 1700 dolara aldığım telefon çöp, iki buçuk yılda. He bir de ücretli değişim dedi. Servis ücret bu arada 58000 TL. Ey koskoca Apple bu mu senin büyük firma olman. Ayıp iPhone 4 kullandım yıllarca sorun olmadı. 6s kullandım sorun olmadı ve hala kullanıyorum. Hemen hemen 10000 TL olan X nasıl da iki buçuk yolda elimde kaldı? Yani müşteri memnuniyeti diye bir şey yokmuş onu anladım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler